O Nas

Firma MultiDecor powstała w 2000 roku.  Od tego czasu prężnie działa w zakresie sprzedaży okien, drzwi, podłóg drewnianych, paneli laminowanych, bram garażowych, rolet zewnętrznych, dekoracji okien oraz wszelkich potrzebnych akcesoriów do wykończenia wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się produkty wiodących producentów stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych, podłóg drewnianych jak i paneli laminowanych. Posiadamy bogatą ofertę rolet wewnętrznych oraz karniszy.
Produkty, które posiadamy w ofercie wybrane zostały spośród wielu dostępnych propozycji na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwoliło na wybranie najlepszych produktów pod względem jakości, trwałości, estetyki oraz szybkiej dostępności i udzielanych gwarancji.

Dużą zaletą firmy jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta i duża wiedza naszych doradców. Oferujemy profesjonalny montaż zakupionych artykułów przez doświadczone firmy monterskie, które oprócz wieloletniego doświadczenia posiadają autoryzację producentów oferowanych produktów.


© multidecor 2017 // all right reserved

design & code foxstudio